Autoklempíř

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Jako náš autoklempíř budete mít především za úkol provádět kvalitní karosářské opravy k co největší spokojenosti zákazníků. Neméně důležitý je také váš cit pro pečlivost a preciznost a schopnost dobře poradit a konzultovat se zákazníky případné problémy.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SOU bez maturity
  • plný úvazek, jednosměnný provoz
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonost
  • zákaznický a profesionální přístup
  • spolehlivost a loajalitu

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Nástup možný ihned!

Kontaktní osoba: Ing. Martin Bárta tel.: 778 779 700, e-mail: kariera@matrix-as.cz

Benefity

DEN VOLNA NAVÍC

ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

DŮCHODOVÉ POJIŠTĚNÍ

MOBILNÍ TARIFY

LEVNĚJŠÍ ELEKTŘINA

Autoklempíř

Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami
Zpráva úspěšně odeslána