Už jsme v provozu! Hlásí nové zákaznické centrum v Lipovce

18.12. 2018

„Od pondělí 17. prosince jsme začali se zkušebním provozem nového zákaznického centra. Příchozí klienti tak budou mít všechno na jednom místě, což je jistě velká výhoda,“ řekl k otevření nových prostor ředitel Autocentra Miroslav Moravec.

 

Obslužnost zajišťují tři zaměstnanci – Erika Bečková, Vladimír Bořek a koordinátor Lukáš Steklík, který se opírá o bohaté zkušenosti pana Bořka. Ten mimo jiné komunikuje se zákaznickým centrem v Mladé Boleslavi.

   

Nová koncepce zákaznického centra se připravila především kvůli navyšující se výrobě vozů v Kvasinách,

kde pracuje stále více lidí. Především oni si budou do nového centra chodit pro auta. Drtivá většina zaměstnanců Škoda Auto Kvasiny si totiž bere vůz na operativní leasing, což znamená, že si ho půjčí na určitou dobu a pak auto vyčištěné a bez poškození vrátí zpět do Lipovky.

 

Roku 2017 se takto distribuovalo přibližně 900 aut a minulý rok už více než 1 100. Během několika příštích let by se počet měl navíc vyšplhat až ke dvěma tisícům aut.

 

„Aby bylo možné stále narůstající počet vozů pohodlně uskladnit, vybudovali jsme v těsné blízkosti zákaznického centra rozsáhlé parkovací plochy,“ doplnil informaci o další investici ředitel Moravec.

 

Nový salon navíc prošel kompletním rebrandingem, nově tak příchozí uvidí originální korporátní prvky značky Škoda. Vystaveny zde budou tři veteráni ze sbírky generálního ředitele MATRIX, a.s. Ing. Libora Buriana a na jedné ze zdí se vytvořila povedená grafika odkazující na bohatou historii vozů Škoda v podhůří Orlických hor.

 

Pro zákaznické centrum jsou ale připraveny ještě další investice. Bude zde totiž vybudována zastřešená plocha. V průběhu roku 2019 tak bude před nepřízní počasí schován celý prostor vnitřního areálu autocentra, což velmi usnadní manipulaci s připravenými vozy.

 

A to stále není vše, protože Autocentrum MATRIX připravuje skutečnou lahůdku pro všechny automobilové nadšence – industriální muzeum. Umístěno bude ve zcela nové budově, pro kterou se nyní připravuje projekt. Na další informace se můžete těšit v některém z dalších vydání MATRIX Info.