Aktuality

Šediváčkův long za podpory Autocentra již po jedenácté

06.02. 2020

Orlické hory v měsíci lednu ožily jedním z nejtěžších závodů psích spřežení v Evropě. Proslulý Šediváčkův long odstartoval 21. ledna v Deštném v Orlických horách již po dvacáté čtvrté. Autocentrum MATRIX letos závody podpořilo již po jedenácté. Samotného slavnostního zahájení závodů se účastnil i ředitel divize Miroslav Moravec a někteří záměstnanci Autocentra.

Více
Vojtěch Král: K orientačnímu běhu jsem byl předurčen

14.01. 2020

Vojtěch Král je orientační běžec ze Šumperka, který už desátým rokem závodí za českou reprezentaci. V posledních letech se mu daří bojovat i o ty nejvyšší příčky na světové scéně. Když před nějakým časem vybírali s přítelkyní nové auto, rozhodli se díky doporučení známého navštívit showroom v Lipovce. Pořídili si nový vůz a Autocentrum MATRIX se navíc stalo sponzorem talentovaného sportovce.

Více
S vozem od divize Autocentrum MATRIX už Jiří Kamš ujel téměř 3 500 km

16.12. 2019

Pracuje jako hodinky, tak lze shrnout dojmy Jiřího Kamše z nové Fabie Combi, kterou si pořídil v Autocentru MATRIX Lipovka. Muž, který je již více než čtyři roky upoután na invalidní vozík, si auto pořídil v rámci programu Škoda Handy, který vrací lidem se sníženou pohyblivostí mobilitu. Upravená Fabia panu Kamšovi pomáhá s vyřizováním každodenních záležitostí, především ho pak vozí do práce. Od léta s ní najel už téměř 3 500 km.

Více
Nová Škoda Octavia se ukázala světu v plné kráse

10.12. 2019

Listopad byl měsícem, kdy ŠKODA představila nejnovější, již čtvrtou generaci svého ikonického vozu – OCTAVIA. Nový model svého „bestselleru“ ukázala společnost ŠKODA světu 11.11., v roce, kdy legendární „oktávka“ slaví šedesátiny.

Více
RODINNÝ FESTIVAL SE ŠKODA AUTO

20.08. 2019

Zveme Vás na představení nového modelu ŠKODA KAMIQ ve spojení s rodinným festivalem Solnické loučení s létem.

Více
Představení nového modelu ŠKODA SCALA v AUTOCENTRU MATRIX

17.04. 2019

Rádi bychom Vás pozvali na představení nového modelu ŠKODA SCALA, nového, elegantního, rodinného vozu, který Vás osloví nadčasovým designem, důrazem na bezpečnost a nejnovějšími technologiemi.

Více
ŠKODA KAMIQ: První pohled do interiéru nového městského SUV

06.02. 2019

› ŠKODA KAMIQ je dalším modelem značky s novým konceptem interiéru › Dominantou je volně stojící a dobře viditelný displej infotainmentu › Elegantní potahy sedadel z mikrovlákna a nové materiály s krystalickou strukturou povrchu

Více
Legendární ŠKODA OCTAVIA slaví 60. výročí

04.02. 2019

› V lednu 1959 byla zahájena výroba vozu ŠKODA OCTAVIA › První novodobá generace modelu ŠKODA OCTAVIA převzala štafetu v dubnu 1996 › Bestseller: od roku 1959 více než 6,5 milionů prodaných vozů ŠKODA OCTAVIA všech generací ŠKODA OCTAVIA slaví 60 let od zahájení výroby – první vozy sjely z výrobní linky závodu v Mladé Boleslavi v průběhu ledna 1959. V polovině 90. let pak na oblíbený model navázala první novodobá generace, z níž se záhy stal bestseller značky.

Více
NOVÁ ŠKODA FABIA

29.01. 2019

Rozjeďte to s bonusem 25 tisíc Kč.

Více