Vyhrajte s autocentrem MATRIX poukaz v hodnotě 3 000,-

Co můžete vyhrát?

Poukaz v hodnotě 3 000,- na nákup jakéhokoliv zboží v e-shopu Škoda Auto, který naleznete na adrese eshop.skoda-auto.com.

Jak se dostat do soutěže?

Zaregistrujte se v období 9. - 30. června 2016 pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na této stránce a dejteLIKE” našemu autocentru na Facebooku a jste ve hře!

Kdy bude slosování?

V pátek 1. července vybereme jednoho z Vás, který od nás obdrží poukázku v hodnotě 3 000,- na nákup v e-shopu Škoda Auto. Výherce bude kontaktován e-mailem a uveřejněn na našem facebooku.

 

 

*Odesláním formuláře uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti Autocentrum Lipovka (Matrix a.s.) jakožto poskytovatelem a případně jinou třetí osobou jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze poskytovatele a dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 5 let od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle §§ 11, 21 zákona č. 101/2000 Sb. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně odvolat písemně na adrese poskytovatele (Autocentrum Lipovka - MATRIX a.s. Lipovka 142, 516 01 Rychnov nad Kněžnou) či elektronicky na e-mailové adrese autocentrum@matrix-as.cz.