Roomster

Rodina modelů Roomster je dostatečně velká pro uspokojení potřeb a požadavků kohokoliv. Flexibilita a prostornost tohoto modelu vás nikdy nepřestanou fascinovat. Díky velkým zadním oknům a vyvýšeným sedadlům mají vzadu krásný výhled i ti nejmenší pasažéři, takže se cestou nenudí.

Bezpečnost především

Otázka bezpečnosti vozu patří bezpochyby k těm nejdůležitějším. Roomster je proto vybaven tak, aby svou posádku nejen chránil v rizikových situacích, ale pomáhal jim i předcházet. Ať se na vůz podíváte z hlediska konstrukčních prvků, jízdních vlastností, pohodlí řidiče, výhledu z vozidla či jeho viditelnosti, vždy najdete taková řešení, která vedou k vaší maximální bezpečnosti.

Navíc vás může chránit až šest airbagů: přední airbagy řidiče a spolujezdce, boční airbagy vpředu a hlavové airbagy. Vůz lze vybavit i signalizací nezapnutého bezpečnostního pásu řidiče a spolujezdce.

Nyní Novinka! Elektronický stabilizační systém ESC v základní výbavě vašeho nového Roomstera již od nejnižšího výbavového stupně.

Kvalitní a tuhá konstrukce karoserie je základem bezpečnosti při všech typech nehod. Přední a zadní část vozu zabezpečujemaximální pohlcení energie při nárazuSpeciální uložení motoru zabraňuje jeho proniknutí do prostoru pro cestující. V případě velkých nárazů se motor posune pod prostor posádky, kde nikoho neohrožuje. Konstrukce sloupku řízení omezuje posunutí volantuproti řidiči v případě čelního nárazu. Umístění pedálů zajišťuje, že se při nárazu zasunou, čímž se snižuje riziko poranění nohou řidiče.

Šetrný k přírodě

Nabídka motorizací vychází z potřeby chránit životní prostředí a neustále snižovat emise CO2.Benzinové motory 1,2 TSI vynikají pružností, nízkou hlučností a hospodárností. Dieselové motorizace, dodávané vždy se systémem vstřikování common-rail, mají kultivovaný chod a mimořádně nízkou spotřebu paliva.

Sedmistupňová automatická převodovka DSG, určená exkluzivně pro motorizaci 1,2 TSI/77 kW, je zárukou pohodové a přitom dynamické jízdy při příznivé spotřebě paliva.

Ekonomický provoz a nižší emise CO2 vám nabízí také Roomster vybavený paketem Green tec, se kterým získáte prvky jako systém Start-Stop, funkci rekuperace a pneumatiky s nízkým valivým odporem.

Zavazadlový prostor

V modelu ŠKODA Roomster máte k dispozici úctyhodný zavazadlový prostor. Jeho objem se v závislosti na poloze opěradla a pozici zadní sedačky pohybuje v rozmezí 480 až 560 litrů. Po vyjmutí zadních sedadel se z vozu stává malá dodávka s úložným prostorem o objemu 1810 litrů.

 

Máte zájem o produkt nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.