Rapid

 

Bezpečnost na prvním místě

​Na bezpečnost modelu Rapid se můžete spolehnout i za extrémních okolnostíStandardem je široká bezpečnostní výbava, k níž patří ESC (kontrola stability) včetně ABS, nebo šest airbagů. Samozřejmostí jsou tedy i hlavové airbagy, které vytvoří po aktivaci stěnu a chrání před zraněním hlavy posádku vpředu i vzadu.

V rámci Euro NCAP testů získal Rapid maximální hodnocení.

Motory

Jednoduše řečeno, cílem palety motorů modelu Rapid je nabídnout zároveň potěšení z jízdy a maximální ekologickou šetrnost. Rapid se nabízí se čtyřmi benzínovými a třemi naftovými motory. Tyto moderní pohonné jednotky poskytují výkon od 66 do 92 kW při spotřebě od 3,5 do 4,9 l/100 km.

Zelené technologie

ŠKODA Rapid je vybavena moderními motory TSI a TDI, které kombinují lepší výkony s nižší spotřebou paliva a menšími emisemi. Přeplňované motory Rapidu (motory TSI a TDI, s výjimkou 1,6 TDI/66 kW s převodovkou DSG) mohou být doplněny o sadusofistikovaných technických řešení pod názvem Green tec, které dále redukují spotřebu a emise.

Zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor nabízí objem 550 litrů, který může být zvětšen až na 1 490 litrů sklopením zadních opěradel. Víko zavazadlového prostoru má na pravé straně madlo pro snazší zavírání. Pod podlahou je další nákladový prostor, který může být využit pro umístění rezervy. Pro každodenní použití lze zavazadlový prostor vylepšit našim doplňkovým paketem, který zahrnuje háčky na tašky, odkládací boxy za podběhy a síťový systém s jistícími háčky. A není třeba ani zmiňovat fakt, že je zavazadlový prostor vybaven platem za sedadly, upevňovacími elementy a osvětlením.

Rozměry

Dostatek prostoru pro celou rodinu i její zavazadla v kompaktní karoserii – to jsou výhody modelu ŠKODA Rapid. Zatímco si cestující vzadu užívají nejlepší prostor pro kolena (64 mm) a nejlepší prostor na hlavu (972 mm), je pro zavazadla připraveno 550 litrů prostoru, který lze zvětšit až na 1 490 litrů.

 

Máte zájem o produkt nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.