Pojištění

Povinné ručení

Povinné ručení představuje pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a je to pojištění ze zákona povinné. Musí je mít sjednáno každý provozovatel motorového vozidla, který chce svůj vůz využívat na veřejných tuzemských komunikacích.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění vás ochrání před škodami, které vzniknou na vašem vozidle v důsledku havárie, působením přírodních živlů, odcizením či neoprávněným užitím vozidla.

Doplňková pojištění

K povinnému či havarijnímu pojištění si můžete navíc připojistit např. pojištění skel, úrazové pojištění přepravovaných osob ve vozidle, pojištění zavazadel, pojištění nákladů na zapůjčení náhradního vozidla, pojištění asistence, pojištění právní ochrany, pojištění nemožnosti splácení apod.

 

V rámci spolupráce s předními pojišťovacími partnery nabízíme kompletní služby s pojištěním vašeho vozidla a vždy za těch nejvýhodnějších podmínek. Vyberte si u nás povinné ručení, havarijní pojištění, GAPprodlouženou záruku, ale i na cestách se na nás můžete spolehnout. Díky našim partnerům jsme schopni nabídnout Vám i výhodné cestovní pojištění atd. S námi buďte v klidu.

Výhody pojištění u nás

  • zaručujeme individuální a kvalifikovaný přístup k zákazníkům
  • zajistíme pro Vás ty nejzajímavější a nejvýhodnější nabídky pojištění
  • doporučíme Vám vhodnou variantu přímo na míru vašim požadavkům a možnostem
  • zajistíme kompletní likvidaci pojistné události od nahlášení pojišťovně až po opravu a výplatu pojistného plnění zajistíme Vaši mobilitu

AKCE POJIŠTĚNÍ 

POVINNÉ RUČENÍ ZA 1 KČ Při koupi nového vozu ŠKODA Fabia můžete využít speciální nabídky vázané k tomuto modelu. Při výkupu vozu na protiúčet Vám dáme 15000 Kč slevu z prodejní ceny, využít můžete povinné ručení na rok za 1 Kč.

ŠKODA POJIŠTĚNÍ

Komplexní pojištění Vašeho automobilu, které Vám nabízí ještě větší komfort v případě řešení neočekávaných událostí a zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění Vašeho automobilu. Navíc k němu získáte řadu dalších zákaznických výhod a těmi jsou například: kvalitní úrazové pojištění řidiče zdarma, zvýhodněná sazba, nejrychlejší bonus na trhu, první škoda bez vlivu na bonus, nonstop asistenční služby, náhradní vůz až na 60 dní, úspora času při řešení pojistné události, úhrada z havarijního pojištění v cenách nových originálních dílů (bez amortizace), odtah do domovského servisu zdarma, minimalizace dopadu škodné události na klienta. Neváhejte se informovat u našich prodejců na další výhody ŠKODA Pojištění.

Pojišťovny, se kterými spolupracujeme

 

 

Máte zájem o službu nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.